- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks. .
.Accessoires
Koop het met
13104-25
25 Stuks
14, 57€
0,583€/Papieren
Op voorraad
4826-25
25 Stuks
8, 02€
0,321€/Papieren
Op voorraad
10251-100
100 Stuks
3, 91€
0,039€/Vetvrije
Op voorraad
Zie meer producten van:
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11x7x3,5cm |
| Ontwerp | mmm! |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Envases de Cartón |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 275 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11 cm |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 25 |