- Pakket
500
Rechthoekig, wegwerp- en recyclebaar kartonnen deksel voor aluminium bakje van 3 C 360 ml. Vooral geschikt voor afhaalmaaltijden.
Accessoires
Koop het met
5222-100
100 Stuks
20, 96€
0,210€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verander de manier waarop uw klanten van uw gerechten genieten met onze kartonnen deksels voor meeneem- en leveringsverpakkingen. Deze deksels zijn niet alleen praktisch en veilig, hun robuuste en efficiënte ontwerp zorgt voor zorgeloos transport en houdt uw voedsel beschermd.
Onze deksels zijn gemaakt van hoogwaardig karton en vormen een duurzame en verantwoorde oplossing. Dit materiaal is hernieuwbaar, biologisch afbreekbaar en recyclebaar, waardoor het een milieuvriendelijke optie is. Bovendien biedt karton voldoende isolatie om warm of koud voedsel op temperatuur te houden.
Wat maakt onze kartonnen deksels tot een onmisbare optie voor uw bedrijf?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15,6x11,6cm |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Deksel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 11 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |