- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Vragen klanten u meestal om koffie of een drankje? Cup Carriers zijn essentieel voor een complete service in uw Take Away business.
Deze bekerhouders vallen op omdat ze dat zijn:
De prijs is voor de verpakking van 75 stuks.
Accessoires
Koop het met
4059-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Dozen
Op voorraad.
4409-100
100 Stuks
10, 88€
0,109€/Papieren
Op voorraad.
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
7152-50
50 Stuks
5, 65€
0,113€/Papieren
Op voorraad.
5040-25
25 Stuks
17, 40€
0,696€/Papieren
Op voorraad.
5312-100
100 Stuks
8, 91€
0,089€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Het vervoeren van meerdere hete koffies kan een uitdaging zijn, zelfs voor de meest ervaren koffieleuten. Onze kartonnen bekerhouders maken het echter ongelooflijk gemakkelijk. Ze stellen je klanten niet alleen in staat om bier, frisdrank en meerdere koffiesoorten tegelijk te vervoeren, maar ze bieden ook een praktische oplossing om je drankjes overal naartoe te brengen.
Deze bekerhouders zijn gemaakt van karton en zijn extreem stevig om buigen, breken en morsen te voorkomen. Je biedt je klanten niet alleen een praktische oplossing voor het meenemen van hun favoriete drankjes, je laat ze ook zien dat je kwaliteit en milieuvriendelijkheid hoog in het vaandel hebt staan, allemaal in één product.
Ze zijn onmisbaar voor restaurants, cafés en fastfoodzaken en zorgen voor gemak en efficiëntie bij afhaal- of bezorgservice. Nog meer voordelen? We vertellen je er graag meer over:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 4 Gaten |
| Materiaal | Gevormde kartonenn vezels |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Breedte | 22 |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 22 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 75 |