- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
84004-50
50 Stuks
5, 94€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
25uses
4822-50
50 Stuks
4, 72€
0,094€/Herbruikbare
Op voorraad.
41053-100
100 Stuks
3, 38€
0,034€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Papieren Bekers |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Prijs voor | 25 |