- Pakket
- Eco
- freeshipping
- laatste items
1000
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 330ml |
| Ontwerp | bePulp |
| Materiaal | Karton + PLA |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 330 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,0cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |