- Pakket
- freeshipping
1000
Kartonnen dozen voor snoep en chocolade in goud zijn uitstekend geschikt voor bakkerijen, cateringbedrijven, cafés of particulieren.
Koop het met
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
11076-30
30 Stuks
36, 72€
1,224€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Chocoladedesserts, bladerdeegtaartjes, gevulde biscuitjes... we stoppen nu want we krijgen honger. Er zijn snoepjes voor alle smaken en als ze eenmaal gebakken zijn, willen uw klanten ze graag van u afnemen. Monouso biedt je de oplossing: dozen voor taarten, koekjes en gebak. Je zult het niet kunnen weerstaan!
Ontdek de perfecte combinatie van elegantie, duurzaamheid en functionaliteit met kartonnen verpakkingen voor snoepgoed. Ondanks hun lichte gewicht zijn kartonnen verpakkingen verrassend sterk. Ze bieden een effectieve bescherming tegen stoten en vallen, zodat je snoepjes hun bestemming in perfecte staat bereiken.
Karton, de basis van onze verpakkingen, is meer dan zomaar een materiaal. Ons karton is gemaakt van vezels die afkomstig zijn uit bossen die gecertificeerd zijn voor verantwoord beheer van hulpbronnen en garandeert niet alleen stevigheid en bruikbaarheid, maar weerspiegelt ook ons streven naar duurzaamheid.
En wacht, wilt u nog meer voordelen van kartonnen snoepverpakkingen? Laat ons u er meer over vertellen:
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100g |
| Ontwerp | Sweets |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Cajas para Dulces y Bombones |
| Toepassingen | Restauración, Panadería, Pastelería y Confiterías |
| Totale Capaciteit | 100 g |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1000 |
Productrecensies / vraag en antwoord