- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 10 stuks.
.Koop het met
52004-100
100 Stuks
30, 03€
0,300€/Papieren
Op voorraad.
4405-25
25 Stuks
3, 53€
0,141€/Papieren
Op voorraad.
13110-25
25 Stuks
5, 43€
0,217€/Kartonnen
Op voorraad.
4798-100
100 Stuks
11, 46€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4802-100
100 Stuks
5, 31€
0,053€/
Op voorraad.
6124-200
200 Stuks
15, 31€
0,077€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Ontwerp | mmm! |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 19,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 26,5 cm |
| Prijs voor | 10 |