- Eco
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 200 stuks.
25 Bags of 200 Units
.25 zakken van 200 stuks
Koop het met
5014-50-24
1.200 Stuks
55, 49€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
125uses
640444-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640534-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Ontwerp | Love |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Brochetas |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 200 |