- Pakket
- Eco
- freeshipping
- laatste items
5000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor 25 zakken van 200 stuks. In totaal 5000 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Ontwerp | Bloemig |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Brochetas |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 5000 |
10135-100-12
1.200 Stuks
41, 67€
0,035€/Bamboe
Op voorraad.
10129-100-12
1.200 Stuks
46, 08€
0,038€/Bamboe
Op voorraad.