- Eco
- laatste items
De prijs is voor 12 Units
80 De prijs is voor een pak van 12 stuks. for Box.
.Koop het met
5013-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
7152-50
50 Stuks
5, 65€
0,113€/Papieren
Op voorraad.
630304-1
1 Stuks
9, 99€
9,995€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Brochetas |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 12 |