- laatste items
Houten schaal Vierkant 17x17x3,6cm 800ml (25 stuks)
Koop het met
9435-50
50 Stuks
0, 56€
0,011€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
7643B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
12125-25
25 Stuks
4, 66€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Serveer, presenteer of decoreer uw tafels met het meest natuurlijke materiaal uit onze hele catalogus. Houten borden zullen iedereen verrassen met de warmte die ze kunnen bieden en hoe duurzaam ze zijn.
Hout is een natuurlijke grondstof van hoge kwaliteit en een zeer hernieuwbaar product. Met name het hout dat voor de vervaardiging van onze schotels wordt gebruikt, is afkomstig uit bossen die op verantwoorde en duurzame wijze worden beheerd, zonder dat er giftig afval of verontreinigende stoffen vrijkomen. Wat zijn de voordelen als we het kiezen als materiaal voor onze gerechten? We vertellen je erover:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17x17cm |
| Ontwerp | Hout |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 800 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 17.3 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 25.3 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord