Papieren dienblad voor wafel wit 13,5x10cm (100 stuks)
29008-100
100 Stuks
7, 39€
0,074€/Papieren
Op voorraad.
Maak van uw restaurantbedrijf of kantoorruimte een milieuvriendelijke ruimte dankzij de 7,5 cm hoge natuurlijke houten vork.
Deze Vork is een echte eyecatcher:
Koop het met
29008-100
100 Stuks
7, 39€
0,074€/Papieren
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
125uses
640421-25
25 Stuks
-20% 4, 94€ Normale prijs 6,18 €
0,198€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640439-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640440-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Milieuvriendelijk alternatief voor de klassieke goedkope plastic vorken? Geen nood, we weten zeker dat u niet verder zult zoeken eens u onze biologisch afbreekbare houten vorken leert kennen. Gewoon klikken en moeiteloos genieten van alle soorten voedsel. Gezonde salades, lekkere rijstgerechten of smakelijk vlees, wat kunnen deze houten vorken weerstaan? Absoluut niets.
Deze vorken zijn gemaakt van berkenhout met een eenvoudig ontwerp. Onze houten vorken splinteren niet en zijn de perfecte aanvulling op uw ontbijt, lunch of diner. Wat zijn de voordelen? Alle voordelen van klassiek metalen bestek, plus alle voordelen van een product gemaakt van duurzame materialen.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 7,5 cm |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Cuchara |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Langwerpig |
| Breedte | 2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Lang | 7,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 100 |