- laatste items
20uses
20uses
Transparante beker van kristal polystyreen plastic met een inhoud tot 390 ml.
Koop het met
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
7092-10
10 Stuks
13, 38€
1,338€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
6270-2
2 Stuks
6, 67€
3,334€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
7556B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 390 ml |
| Ontwerp | Diamant |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 390 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 12,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord