- laatste items
20uses
20uses
Transparante beker van kristal polystyreen plastic met een inhoud tot 250 ml.
Koop het met
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
34011-100
100 Stuks
11, 53€
0,115€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
5214-100
100 Stuks
22, 87€
0,229€/Folie
Op voorraad.
50uses
8490-50
50 Stuks
4, 88€
0,098€/Witte
Op voorraad.
Zie meer producten van:
De markt evolueert voortdurend en onze klassieke goedkope plastic bekers zijn opnieuw uitgevonden en zijn een herbruikbare optie geworden. Ze zullen u zeker verrassen met al hun functies en de voordelen die ze uw bedrijf of evenement kunnen bieden.
Gemaakt van kristal polystyreen, een zeer veelzijdige kunststof die wordt gebruikt voor een breed scala aan consumentenproducten, de voordelen van dit materiaal? Het is perfect voor de productie van resistente bekers die geschikt zijn voor zowel warme als koude dranken, aangezien ze maximaal 15 minuten bestand zijn tegen temperaturen van 90ºC. Ze zijn ook zeer licht, zodat het geen probleem zal zijn om ze gemakkelijk en comfortabel te vervoeren naar uw feest of evenement. Hoewel dit glas gecertificeerd is als herbruikbaar (tot 20 wasbeurten), wordt het niet aanbevolen om het in de vaatwasser te wassen. Het is een flexibele beker en is niet hard.
Als u een harde herbruikbare beker nodig hebt, raden wij u onze categorie Herbruikbare PS Plastic Bekers.
Toepassing: Perfect voor elk soort feest, vergadering of partij. Ideaal voor koude dranken zoals frisdrank, water, bier, maar ook warme dranken zoals thee of koffie.
Inhoud: 250 ml.
Maataanduiding: 200 ml.
Kleur: Transparant.
Materiaal: Polystyreen kristal (PS).
Afmetingen:
Bovenste diameter: 7,3 cm.
Hoogte: 9,5 cm.
Presentatie: Verpakking van 25 stuks.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Diamant |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,7 cm |
| Bovenste diameter | 7,3 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord