- Pakket
- laatste items
500uses
36
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Onbreekbare mok met een inhoud van 310ml, in witte kleur. Ontworpen voor omgevingen met catering- en horecaprofessionals. Ideaal voor elk type locatie: hotels, strandbars, boten, terrassen..
Zie meer producten van:
De nieuwe onbreekbare "AROMA" bekers brengen een vleugje kwaliteit en elegantie op tafel met hun premium design.
Deze nieuwe serie is bestand tegen 350 tot 500 wasbeurten en hoge temperaturen. Lichtheid, veiligheid en bruikbaarheid, alles in één in 310ml versie.
Houd uw koffie of chocolademelk pikantheet en met een perfecte smaak dankzij de grondstoffen die voor de vervaardiging ervan zijn gebruikt.
Toepassingen:..
Plastic beker, gewoonlijk gebruikt voor het serveren van dranken. Perfect voor elke soort lunch of diner buitenshuis.
Totale inhoud:. 310ml.
Kleur:. Wit.
Materiaal:. Polypropyleen en gemicroniseerd mineraal talk.
Verpakkingseenheid:. Doos van 36 stuks.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Ontwerp | Coffee |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Mok |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 310ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7,7cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 9,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 36 |
125uses
8179-25-40
1.000 Stuks
-12% 232, 70€ Normale prijs 264,43 €
0,233€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
8178-25-40
1.000 Stuks
264, 43€
0,264€/Herbruikbaar
Op voorraad.