- laatste items
20uses
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Herbruikbare plastic beker van 230ml gemaakt van polystyreen in Zwart kleur met witte binnenkant.
Prijs is voor een pak van 30 stuks.
Accessoires
Koop het met
20uses
511201-50
50 Stuks
11, 36€
0,227€/Plastic
Op voorraad.
41310-25
25 Stuks
12, 80€
0,512€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vraag je je af waarom plastic wegwerpbekers PS de perfecte keuze zijn voor je feest of bedrijf? Door hun veelzijdigheid zijn ze de ideale keuze voor verschillende gelegenheden, thuis, tijdens een picknick of op het strand.
Polystyreen (PS) onderscheidt zich als een ideaal materiaal voor de productie van bekers dankzij de unieke combinatie van lichtheid en bruikbaarheid. Wat betekent dat voor je bekers? Ze zijn gemakkelijk te hanteren en te vervoeren, maar tegelijkertijd zijn ze bestand tegen de drukte van elk feest. Door hun veelzijdigheid zijn ze de perfecte keuze.
Wil je nu meer weten over alle voordelen van deze wegwerpbekers?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 230 ml |
| Ontwerp | Tweegekleurd |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 82161030 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 30 |
20uses
12133-30
30 Stuks
-20% 3, 15€ Normale prijs 3,93 €
0,105€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
12130-30
30 Stuks
-20% 3, 15€ Normale prijs 3,93 €
0,105€/Herbruikbare
Op voorraad.