- laatste items
20uses
20uses
Herbruikbare plastic beker van 230ml gemaakt van polystyreen in Licht Blauw kleur met witte binnenkant.
Prijs is voor een pak van 30 stuks.
Koop het met
8545-50
50 Stuks
-20% 2, 61€ Normale prijs 3,27 €
0,052€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Beker van PS in twee kleuren, met een witte binnenkant en een inhoud van 230ml. Dit product brengt een vrolijke en moderne stijl op tafel dankzij de combinatie van kleuren, met de nadruk op het contrast in de gerolde rand, die zacht en stevig is om te voorkomen dat de inhoud wordt gemorst.
Het is recycleerbaar en wegwerpbaar. Hij is bestand tegen een maximumtemperatuur van 90 ºC gedurende ten hoogste 15 minuten. Deze beker is licht van gewicht en duurzaam, waardoor het een economische keuze is. Hij is ook stapelbaar, waardoor de opslagruimte optimaal wordt benut. Hij is resistent en herbruikbaar, en kan in de vaatwasser tot 20 keer gewassen worden.
Toepassing: Perfect voor de horeca, afhaalmaaltijden en catering. Uitstekend geschikt voor het vervoer van koude dranken, zoals water, frisdrank of ijsthee, en warme dranken, zoals kruidenthee of koffie.
Kleur: Licht Blauw en Wit.
Materiaal: Polystyreen (PS).
Inhoud: 230 ml.
Aanbiedingsvorm: Verpakking van 30 stuks.
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 230 ml |
| Ontwerp | Tweegekleurd |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Uitgevouwen Breedte | 21 cm |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,5 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 30 |