- laatste items
20uses
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Herbruikbaar bord van 20x20 cm gemaakt van PS plastic in Geel kleur, ideaal voor alle soorten restaurantbedrijven, maar ook voor evenementen en catering.
Prijs is voor een pak van 25 stuks.
Koop het met
11776-100
100 Stuks
-15% 30, 33€ Normale prijs 35,68 €
0,303€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Ontwerp | Square Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7789-4
4 Stuks
-20% 2, 63€ Normale prijs 3,28 €
0,657€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
8056-25
25 Stuks
16, 92€
0,677€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7483-50
50 Stuks
25, 18€
0,504€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7962-25
25 Stuks
20, 69€
0,828€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7317-25
25 Stuks
13, 93€
0,557€/Herbruikbare
Op voorraad.