- laatste items
20uses
20uses
Herbruikbaar bord van 20x20 cm gemaakt van PS plastic in Wit kleur, ideaal voor alle soorten restaurantbedrijven, maar ook voor evenementen en catering.
Prijs is voor een pak van 25 stuks.
Koop het met
51003-100
100 Stuks
1, 63€
0,016€/Plastic
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4401-25
25 Stuks
3, 99€
0,160€/Kartonnen
Op voorraad.
20uses
7041-4
4 Stuks
12, 97€
3,243€/Plastic
Op voorraad.
5021-50
50 Stuks
2, 43€
0,049€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Ontwerp | Square Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 25 |