- Pakket
500uses
72
Alternatieve Producten:
Onbreekbare platen met 330ml, in het Rood. Ze zijn ideaal voor elke vorm van maaltijd: buiten, thuis, in het park, op school of zelfs op reis.
De prijs is voor een doos van 72 stuks.
Accessoires
Koop het met
500uses
13242-1-65
65 Stuks
122, 21€
1,880€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
13248-6-9
54 Stuks
102, 74€
1,903€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
13252-1-72
72 Stuks
57, 35€
0,797€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
13253-1-72
72 Stuks
59, 89€
0,832€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
13254-1-12
12 Stuks
17, 71€
1,476€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
13255-1-72
72 Stuks
57, 35€
0,797€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
We weten hoe vervelend het is om glazen bekers in je zaak te hebben en te zien hoe ze beetje bij beetje breken, daarom, en omdat we bij Monouso onze klanten graag het beste bieden, wilden we de duurzame PP mineraalbekers in ons ruime assortiment hebben, wil je er meer over weten?
Het Mineral-assortiment is ontstaan uit de combinatie van een zeer resistent polymeer zoals polypropyleen en gemicroniseerd talk van levensmiddelenkwaliteit, een mineraal dat het verbruik van grondstoffen uit fossiele bronnen vermindert en tegelijkertijd de hardheid, weerstand en duurzaamheid van onze producten verhoogt.
Ongetwijfeld het materiaal bij uitstek voor de vervaardiging van herbruikbare bekers. En geen wonder, minerale PP bekers zijn een praktisch en functioneel alternatief geworden voor de klassieke glazen bekers. En dit wetende, kunt u zich afvragen welke voordelen deze bril heeft ten opzichte van andere soorten brillen? We zullen het je vertellen:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 330ml |
| Ontwerp | Mineral |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Duurzame Herbruikbare Beker |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 330 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8,2 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,9 cm |
| Breedte | 8,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 72 |
500uses
13530-1-72
72 Stuks
59, 89€
0,832€/Zwarte
Op voorraad.
500uses
13748-6-12
72 Stuks
87, 02€
1,209€/Goud
Op voorraad.
500uses
13255-1-72
72 Stuks
57, 35€
0,797€/Blauw
Op voorraad.
500uses
13254-1-12
12 Stuks
17, 71€
1,476€/Groen
Op voorraad.
500uses
13253-1-72
72 Stuks
59, 89€
0,832€/Roze
Op voorraad.
500uses
13252-1-72
72 Stuks
57, 35€
0,797€/Grijs
Op voorraad.
500uses
13251-1-72
72 Stuks
59, 89€
0,832€/Wit
Op voorraad.
20uses
8308-25-20
500 Stuks
27, 10€
0,054€/Plastic
Op voorraad.
9542-20-12
240 Stuks
29, 33€
0,122€/Papieren
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord