- Pakket
- freeshipping
- laatste items
300
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 300 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 23x23cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | GPG |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 23 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 300 |
125uses
7888-25-12
300 Stuks
-12% 234, 87€ Normale prijs 266,89 €
0,783€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7888-25
25 Stuks
-20% 22, 24€ Normale prijs 27,80 €
0,890€/Herbruikbare
Op voorraad.