- laatste items
50uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
350uses
7855-1
1 Stuks
17, 68€
17,678€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x18cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | GPG |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |