- Pakket
- freeshipping
25uses
1500
25uses
Herbruikbare vork van CPLA, 16,8 cm lang, in witte kleur. Ontworpen voor gebruik als bestek bij maaltijden en proeverijen, zowel voor koude als warme gerechten, in horeca en evenementen.
Accessoires
Koop het met
70039-100
100 Stuks
10, 03€
0,100€/Vlekkenverwijderaar
Op voorraad.
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
11157-50-25
1.250 Stuks
154, 27€
0,123€/Transparante
Op voorraad.
25uses
11812-50-30
1.500 Stuks
122, 15€
0,081€/Composteerbare
Op voorraad.
12666-50
50 Stuks
-25% 1, 72€ Normale prijs 2,29 €
0,034€/Papieren
Op voorraad.
13135-100-8
800 Stuks
98, 49€
0,123€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Als je er alleen al naar kijkt, van welk materiaal zou je zeggen dat dit bestek is gemaakt? Wij zouden waarschijnlijk hetzelfde zeggen, maar niets van dat alles. PLA is een stijf, bestendig en ergonomisch materiaal als geen ander. Zodra je deze vorken in je hand hebt, zul je je afvragen: hoe is het mogelijk dat er geen plastic in zit? Het is geen probleem om ze voor allerlei soorten voedsel te gebruiken!
Polymelkzuur, beter bekend als PLA, is een bioplastic dat wordt verkregen uit natuurlijke grondstoffen zoals maïszetmeel. Zowel de productie van dit materiaal als de fabricage van dit bestek is volledig duurzaam en milieuvriendelijk. Er zijn veel voordelen die PLA-vorkjes je kunnen bieden en je zou ze moeten kennen:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16,8 cm |
| Ontwerp | Gekristalliseerd PLA |
| Materiaal | CPLA |
| Producttype | Cubiertos Biodegradables PLA |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten |
Food Contact UNE-EN 12875-1:2005 |
| Vorm | Langwerpig |
| Breedte | 2,70 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | In te vullen |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Nee |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 3,95 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 16,80 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 1500 |
Productrecensies / vraag en antwoord