- laatste items
De prijs is voor een zak van 24 stuks.
.Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4360-100
100 Stuks
2, 00€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640429-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10258-100
100 Stuks
3, 46€
0,035€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 45 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | Crystal |
| Producttype | Voorraadpot |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 45 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 4,5 cm |
| Bodemdiameter | 4,5 cm |
| Bovenste diameter | 4,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 4,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 4,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 72 |