- Pakket
- freeshipping
- laatste items
400
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
PLA plastic wijnglas, transparant, biologisch afbreekbaar en wegwerpbaar, gemaakt van hernieuwbare grondstoffen van plantaardige oorsprong, inhoud 200ml.
De prijs is voor de Doos van 400 Stuks. 20 Pakjes van 20 Stuks.
Koop het met
110683-50
50 Stuks
9, 60€
0,192€/Suikerriet
Op voorraad.
13364-50
50 Stuks
3, 96€
0,079€/Wegwerp
Op voorraad.
13365-50
50 Stuks
4, 33€
0,087€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,3 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 11 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 400 |