- Pakket
- Eco
- freeshipping
6000
Papieren rechte rietjes kraft Ø0,6cm 20cm (6000 stuks)
52031-100-60
6.000 Stuks
122, 83€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
Kartonnen doos voor snoepjes en pralines in Koraal kleur, perfect voor bakkerijen, cateringbedrijven, cafés of particulieren.
Koop het met
52031-100-60
6.000 Stuks
122, 83€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
7162-50-20
1.000 Stuks
-30% 54, 20€ Normale prijs 76,96 €
0,054€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7165-25-10
250 Stuks
89, 08€
0,356€/Plastic
Op voorraad.
5278-25
25 Stuks
12, 04€
0,482€/Papieren
Op voorraad.
550901-125
125 Stuks
-20% 29, 69€ Normale prijs 37,11 €
0,238€/Suikerriet
Op voorraad.
125uses
7495-50-20
1.000 Stuks
109, 12€
0,109€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Chocoladedesserts, bladerdeegtaartjes, gevulde biscuitjes... we stoppen nu want we krijgen honger. Er zijn snoepjes voor alle smaken en als ze eenmaal gebakken zijn, willen uw klanten ze graag van u afnemen. Monouso biedt je de oplossing: dozen voor taarten, koekjes en gebak. Je zult het niet kunnen weerstaan!
Ontdek de perfecte combinatie van elegantie, duurzaamheid en functionaliteit met kartonnen verpakkingen voor snoepgoed. Ondanks hun lichte gewicht zijn kartonnen verpakkingen verrassend sterk. Ze bieden een effectieve bescherming tegen stoten en vallen, zodat je snoepjes hun bestemming in perfecte staat bereiken.
Karton, de basis van onze verpakkingen, is meer dan zomaar een materiaal. Ons karton is gemaakt van vezels die afkomstig zijn uit bossen die gecertificeerd zijn voor verantwoord beheer van hulpbronnen en garandeert niet alleen stevigheid en bruikbaarheid, maar weerspiegelt ook ons streven naar duurzaamheid.
En wacht, wilt u nog meer voordelen van kartonnen snoepverpakkingen? Laat ons u er meer over vertellen:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,5x11,5x4,7 cm |
| Ontwerp | TakeAway |
| Materiaal | Kartonnen |
| Producttype | Cajas para Dulces y Bombones |
| Toepassingen | Restauración, Panadería, Pastelería y Confiterías |
| Totale Capaciteit | 500 g |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,70 cm |
| Breedte | 11,50 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17,50 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 5 |