- Pakket
500
Desinfecterende en Ontsmettingsdoekjes (500 Stuks)
70040-100-5
500 Stuks
74, 28€
0,149€/Desinfecterende
Op voorraad.
Nonwoven Ontsmettings- en Sanitisingdoekjes, 20x20cm.
De prijs is voor een Pak van 100 Stuks.
Koop het met
70040-100-5
500 Stuks
74, 28€
0,149€/Desinfecterende
Op voorraad.
4196-10-25
250 Stuks
66, 85€
0,267€/Vuilniszak
Op voorraad.
34001-100
100 Stuks
18, 63€
0,186€/Folie
Op voorraad.
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
70038-100
100 Stuks
9, 15€
0,091€/Citroen
Op voorraad.
70039-100
100 Stuks
10, 03€
0,100€/Vlekkenverwijderaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Omschrijving: Geïmpregneerde desinfecterende en reinigende doekjes.
Toepassingen: Deze doekjes worden gebruikt om snel elk deel van het lichaam te ontsmetten. Zij zijn bijzonder geschikt voor het verwijderen van transpiratievocht.
Naast een ontsmettende werking, zonder irritatie, zijn ze geschikt voor kinderen en als snelle methode voor persoonlijke hygiëne.
Presentatie: De prijs is voor een Pak van 100 Stuks.
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Gel |
| Totale Capaciteit | 500+170 ml |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Químicos |
| Prijs voor | 100 |