- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Dennenblad dienblad 10x10x3,5cm (100 stuks)
Koop het met
5982-25
25 Stuks
18, 67€
0,747€/Palmblad
Op voorraad.
5982-25-8
200 Stuks
119, 48€
0,597€/Palmblad
Op voorraad.
6080-50-20
1.000 Stuks
79, 25€
0,079€/Dennenblad
Op voorraad.
9476-50
50 Stuks
18, 39€
0,368€/Dennenblad
Op voorraad.
11356-100
100 Stuks
82, 76€
0,828€/Bamboe
Op voorraad.
11964-50
50 Stuks
-20% 19, 51€ Normale prijs 24,38 €
0,390€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10x10x3,5cm |
| Materiaal | Pine flake |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
9476-50
50 Stuks
18, 39€
0,368€/Dennenblad
Op voorraad.
6079-50
50 Stuks
6, 34€
0,127€/Dennenblad
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord