- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
13841-100
100 Stuks
8, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
13790-50
50 Stuks
-20% 4, 53€ Normale prijs 5,66 €
0,091€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
-20% 6, 56€ Normale prijs 8,20 €
0,066€/Papieren
Op voorraad.
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
5170-1000
1.000 Stuks
5, 70€
0,006€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8,4cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 260 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,4 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |