- laatste items
20uses
20uses
Stopgezette-Produkt
Biologisch afbreekbare vork van CPLA 17 cm lang in zwart.
Koop het met
54012-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
54008-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4961-100
100 Stuks
7, 70€
0,077€/Papieren
Op voorraad.
7091-10
10 Stuks
11, 06€
1,106€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7167-25
25 Stuks
16, 89€
0,676€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Als je er alleen al naar kijkt, van welk materiaal zou je zeggen dat dit bestek is gemaakt? Wij zouden waarschijnlijk hetzelfde zeggen, maar niets van dat alles. PLA is een stijf, bestendig en ergonomisch materiaal als geen ander. Zodra je deze vorken in je hand hebt, zul je je afvragen: hoe is het mogelijk dat er geen plastic in zit? Het is geen probleem om ze voor allerlei soorten voedsel te gebruiken!
Polymelkzuur, beter bekend als PLA, is een bioplastic dat wordt verkregen uit natuurlijke grondstoffen zoals maïszetmeel. Zowel de productie van dit materiaal als de fabricage van dit bestek is volledig duurzaam en milieuvriendelijk. Er zijn veel voordelen die PLA-vorkjes je kunnen bieden en je zou ze moeten kennen:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | CPLA |
| Producttype | Tenedor |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 9 cm |
| Vorm | Getande |
| Hoogte | 17 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord