- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is 100 stuks.
pack of 100 Units.
.pak van 100 stuks.
Koop het met
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
8851-100-23
2.300 Stuks
288, 43€
0,125€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Pincho |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 100 |