- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 100 stuks.
.Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
125uses
640547-12-20
240 Stuks
98, 53€
0,411€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9553-100
100 Stuks
5, 30€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
11949-4
4 Stuks
4, 47€
1,118€/Metalen
Op voorraad.
11981-6
6 Stuks
9, 03€
1,504€/Squeeze
Op voorraad.
12910-125
125 Stuks
3, 57€
0,029€/Bestekzakjes
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9 cm |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Brochetas |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 9 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 100 |