- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 1 stuk.
.Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
39001-25
25 Stuks
2, 80€
0,112€/Papieren
Op voorraad.
4946-100
100 Stuks
4, 26€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
4961-100
100 Stuks
7, 70€
0,077€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 3 Gaten |
| Ontwerp | Japan |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Soportes para Pinchos |
| Toepassingen | Degustatie |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 1 |