- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 5 stuks.
.Koop het met
84003-50
50 Stuks
5, 95€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
84002-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
7176-5
5 Stuks
10, 32€
2,064€/Plastic
Op voorraad.
5973-25
25 Stuks
14, 83€
0,593€/Palmblad
Op voorraad.
125uses
640513-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Met steakmarkers worden uw obers en serveersters organisatorische helden die gerechten direct herkennen. Ondertussen zullen uw klanten gefascineerd zijn door de gedetailleerde en aantrekkelijke presentatie van hun favoriete delicatessen. Maar dat is nog niet alles, deze markeerstiften zijn het ultieme praktische hulpmiddel voor voedselveiligheid, omdat ze belangrijke informatie over allergenen en belangrijke ingrediënten op een duidelijke en overzichtelijke manier weergeven.
Wacht niet langer om een vleugje dynamiek en originaliteit aan je bedrijf toe te voegen! Met voedselmarkers tilt u de eetervaring naar een hoger niveau en zorgt u voor de tevredenheid van uw klanten en het succes van uw zaak.
Wil je weten waarom? Wij vertellen je waarom.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 8x6x18cm |
| Ontwerp | Leisteen |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | |
| Toepassingen | Restauración, Panadería, Pastelería y Confiterías |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 5 mm |
| Vorm | Gegolfd |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 5 |