- laatste items
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
13109-25
25 Stuks
13, 23€
0,529€/Papieren
Op voorraad.
5023-100
100 Stuks
1, 55€
0,015€/Papieren
Op voorraad.
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
6269-12
12 Stuks
5, 24€
0,437€/Bamboe
Op voorraad.
6279-6
6 Stuks
9, 90€
1,650€/Bamboe
Op voorraad.
6280-10
10 Stuks
13, 72€
1,372€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 3,8x5,8x3,8cm |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Mand |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 5,8 cm |
| Breedte | 3,8 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 3,8 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 25 |