- laatste items
Product vervangen door:
Koop het met
20uses
7078-21
21 Stuks
13, 52€
0,644€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7166-25
25 Stuks
12, 72€
0,509€/Plastic
Op voorraad.
12643-50
50 Stuks
12, 75€
0,255€/Suikerriet
Op voorraad.
20uses
13725-100-20
2.000 Stuks
-30% 101, 16€ Normale prijs 143,75 €
0,051€/Herbruikbare
Op voorraad.
15uses
13774-50-20
1.000 Stuks
-29% 48, 98€ Normale prijs 69,45 €
0,049€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontdek de bamboe miniatuur borden, een wonder voor je evenementen! Van hun unieke presentatie tot hun onmiskenbare stijl, deze kleine accessoires zijn ontworpen om je bijeenkomsten naar een heel nieuw niveau te tillen. Maar wat maakt ze zo bijzonder?
De sleutel achter deze prachtige miniatuur borden ligt in het materiaal waarvan ze gemaakt zijn: bamboe. Dit stevige en elegante hout is de perfecte keuze geworden om deze culinaire accessoires tot leven te brengen. Dankzij de natuurlijke textuur en veelzijdigheid kunnen chefs hun creativiteit de vrije loop laten en ware kunstwerken in de keuken creëren die je gasten zullen betoveren.
Wat zijn nu de kenmerken waardoor deze proefborden opvallen op evenementen en catering? Hier zijn drie van hun sterke punten:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12x6cm |
| Ontwerp | Bamboo |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 6 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1 |
9483-12-24
288 Stuks
85, 45€
0,297€/Bamboe
Op voorraad.
6277-4-36
144 Stuks
-12% 71, 34€ Normale prijs 81,07 €
0,495€/Bamboe
Op voorraad.
9479-24-6
144 Stuks
79, 09€
0,549€/Bamboe
Op voorraad.