- sale
Alternatieve Producten:
Koop het met
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
4380-100
100 Stuks
3, 40€
0,034€/Papieren
Op voorraad.
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
4398-25
25 Stuks
2, 43€
0,097€/Kartonnen
Op voorraad.
4405-25
25 Stuks
3, 53€
0,141€/Papieren
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je je ooit afgevraagd hoe je je culinaire bereidingen kunt presenteren op een manier die niet alleen aanspreekt, maar ook een unieke ervaring biedt aan je klanten? Dompel jezelf onder in de revolutie van gastronomische presentatie met onze bamboe minikopjes. Deze accessoires zijn de sleutel tot het versmelten van authenticiteit met functionaliteit, waardoor je een uitzonderlijke eetervaring krijgt.
De zorgvuldige afwerking van elk glas versterkt de unieke textuur en warme essentie die eigen is aan bamboe. Het streven naar uitmuntendheid blijkt niet alleen uit het ontwerp, maar ook uit de bewuste keuze voor dit duurzame materiaal. Op deze manier wordt bamboe een essentieel element van je eetervaring en voegt het een onderscheidende toets toe die het puur visuele overstijgt.
Waarom genoegen nemen met gewoon als je je kunt onderscheiden met de authenticiteit en unieke stijl van hout?
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 7x2,5 cm |
| Ontwerp | Bamboo |
| Materiaal | Bamboe |
| Producttype | Mini Vasos Degustación |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 30 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
41017-20
20 Stuks
-20% 1, 09€ Normale prijs 1,37 €
0,055€/Houten
Op voorraad.
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
6282-100
100 Stuks
23, 15€
0,231€/Houten
Op voorraad.
9477-100
100 Stuks
17, 00€
0,170€/Houten
Op voorraad.