- freeshipping
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 480 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 19,7x6,5x4,8cm |
| Ontwerp | Tweegekleurd |
| Materiaal | Kraft-Papier |
| Producttype | bakvorn |
| Hoogte | 4,8 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19,7 cm |
| Prijs voor | 480 |
11653-480
480 Stuks
136, 73€
0,285€/Bakvorm
Op voorraad.
11654-402
402 Stuks
127, 35€
0,317€/Bakvorm
Op voorraad.
11655-450
450 Stuks
153, 14€
0,340€/Bakvorm
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord