- laatste items
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
.Koop het met
8562-200
200 Stuks
1, 08€
0,005€/Bamboe
Op voorraad.
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
6120-100
100 Stuks
8, 31€
0,083€/Papieren
Op voorraad.
6234-100
100 Stuks
5, 47€
0,055€/Pipetten
Op voorraad.
6297-100
100 Stuks
2, 92€
0,029€/Houten
Op voorraad.
41040-1
1 Stuks
6, 92€
6,921€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Materiaal | Aluminium |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 30 |