- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 150 tafelkleed stuks.
.Accessoires
Koop het met
8990-50-27
1.350 Stuks
61, 44€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
9059-150
150 Stuks
30, 42€
0,203€/Airlaid
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x40cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Airlaid |
| Producttype | Placemat |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 150 |