- Nieuw
- Pakket
1000
Zwarte PS-deksel met Ø9cm, ideaal om rechtstreeks uit de beker te drinken en morsen te voorkomen.
Accessoires
Koop het met
7243-25
25 Stuks
-20% 7, 54€ Normale prijs 9,43 €
0,302€/Sandwich
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Maak je klaar om zonder gedoe van je favoriete drankje te genieten, en geniet van elke slok in alle comfort. En hoe bereiken onze deksels dit? Dankzij het strategisch geplaatste gat dat ervoor zorgt dat de vloeistof doorstroomt zonder dat je het deksel van het glas hoeft te halen, zodat je kunt genieten van je koffie of frisdrank.
Deze deksels zijn er om je het leven gemakkelijker te maken. Heb je ooit geprobeerd om onderweg te drinken en heb je gemorst? Geen zorgen meer! Het drinkgat geeft je perfecte controle over de stroom van je drankje.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9cm |
| Ontwerp | SIP |
| Materiaal | PS |
| Producttype | Deksels voor Kartonnen Bekers |
| Toepassingen | Kartonnen Bekers |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,0cm |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1000 |