Alternatieve Producten:
Geef uw service een elegante en professionele uitstraling met onze papieren bekers van 600 ml (20 oz) Ø9,4 cm in zwart, een praktische en veelzijdige oplossing voor grote koffies, dranken om mee te nemen, frisdranken of smoothies. Ontworpen voor dagelijks gebruik in de horeca, combineren ze stevigheid, functionaliteit en een moderne uitstraling.
Compatibel met deksels verkrijgbaar in de sectie Accessoires.
Accessoires
Koop het met
4882-30
30 Stuks
5, 63€
0,188€/Papieren
Op voorraad.
350uses
7776-1
1 Stuks
-20% 6, 27€ Normale prijs 7,84 €
6,273€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
8308-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
8545-50
50 Stuks
-20% 2, 61€ Normale prijs 3,27 €
0,052€/Plastic
Op voorraad.
9175-100
100 Stuks
0, 63€
0,006€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Hoewel de meeste mensen denken dat het gebruik ervan beperkt is tot koffiebekers, kun je er in werkelijkheid bij veel andere gelegenheden en momenten van genieten.
Je vindt ze in alle maten en vormen: met of zonder deksel, voordelig en met een grote verscheidenheid aan ontwerpen en kleuren om een goede warme koffie te serveren of te genieten van een koud drankje. Of je je klanten nu wilt laten genieten van een hete koffie of een verfrissend koud drankje, onze kartonnen bekers, ook wel papieren bekers genoemd, zijn de handigste en meest veelzijdige oplossing op de markt.
Als je een afhaalrestaurant hebt, weet je al dat ze onmisbaar zijn. En kartonnen bekers hebben veel voordelen:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
De recycleerbare kartonnen bekers hebben een dunne PE-coating aan de binnenkant voor extra veiligheid. Dit materiaal(polyethyleen) is een zeer sterk en flexibel soort plastic dat het karton waterdicht maakt, zodat het niet vervormt of zacht wordt wanneer het niet in contact komt met de vloeistof.
Om hem een tweede leven te geven en te recycleren, moet de consument deze PE gelamineerde beker weggooien in de kartonnen container.
Hun zwarte kleur contrasteert met de rest van het servies in uw zaak en geeft een geraffineerde toets aan uw afhaalservice. Gebruik ze voor al uw feesten, bijvoorbeeld Halloween, of voor meer elegante evenementen. Bovendien kunt u op het gladde oppervlak, zonder enige versiering, schrijven of er een sticker op plakken om ze nog meer in het oog te laten springen.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,4cm |
| Materiaal | Papier + PE |
| Producttype | Papieren Bekers |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 600ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 14,00 cm |
| Breedte | 9,40 cm |
| Composteerbaar | Nee |
| Congelación | Nee |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Traditionele Oven | Nee |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 9,40 cm |
| Microgolf | No |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Nee |
| Type | Servies |
| Temperatura mínima uso |
-40ºC 90ºC |
| Prijs voor | 10 |
13089-20
20 Stuks
2, 99€
0,149€/Kartonnen
Op voorraad.
4855-20
20 Stuks
-20% 2, 87€ Normale prijs 3,59 €
0,144€/Papieren
Op voorraad.
13084-20
20 Stuks
2, 99€
0,149€/Kartonnen
Op voorraad.