- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
Koop het met
9367-1
1 Stuks
4, 36€
4,356€/Houten
Op voorraad
9181-100
100 Stuks
7, 86€
0,079€/Latex
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 36x65cm |
| Materiaal | Geplastificeerde cellulose |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 65 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 36 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 125 |