20uses
20uses
Roestvrijstalen Vork van 17,5 cm. Ideaal voor alle soorten catering, met een hoge glans en een zachte touch.
Accessoires
Zie meer producten van:
Dit product is ontworpen om bestand te zijn tegen vetten en oliën, waarbij het zijn integriteit en functionaliteit behoudt, zelfs bij contact met vette voedingsmiddelen. Ideaal voor gebruik in horeca-, catering- en voedingsomgevingen.
Certificering die de afwezigheid van PFAS-stoffen garandeert en een verantwoorde, milieuvriendelijke productie waarborgt.
Vaatwasmachinebestendig met de zekerheid dat het product een minimum aantal wasbeurten in perfecte staat doorstaat.
Het FSC-keurmerk is een garantie voor duurzaamheid en garandeert dat het materiaal waarvan dit product is gemaakt, afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en zo bijdraagt tot de duurzaamheid van het milieu.
Omschrijving: Roestvrijstalen vork van 17,5 cm lang. De glanzende afwerking en het eenvoudige ontwerp maken het de beste metgezel voor elke gelegenheid.
Toepassing: Dit is een zeer praktisch en veelzijdig product, geschikt voor dagelijks gebruik en voor speciale gelegenheden. Ideaal voor onder andere etentjes met vrienden, kantines en cateringdiensten.
Materiaal: Roestvrij staal.
Afmetingen: 17,5 cm.
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,5 cm |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Producttype | Cubiertos Reutilizables Acero Inox. |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Getande |
| Hoogte | 1,00 cm |
| Breedte | 2,50 cm |
| Certificate 1: FSC | Si |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Traditionele Oven | Nee |
| Lang | 17,50 cm |
| Lavavajillas doméstico | Si |
| Microgolf | No |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Temperatura mínima uso |
-18ºC 120ºC |
| Prijs voor | 50 |