Papieren Beker Wit 6Oz/180ml Ø7,0cm (100 Stuks)
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
Biologisch afbreekbare en composteerbare beker gemaakt van transparant PLA met een inhoud van 400 ml.
Koop het met
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
7245-100
100 Stuks
14, 58€
0,146€/Wafeldoos
Op voorraad.
4848-100
100 Stuks
6, 10€
0,061€/Bamboe
Op voorraad.
4937-250
250 Stuks
14, 33€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
4960-100-10
1.000 Stuks
41, 66€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
4975-75
75 Stuks
2, 86€
0,038€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Je vraagt je waarschijnlijk af waar deze PLA-bekers van gemaakt zijn. Op het eerste gezicht lijken ze op gewone plastic bekers, toch? Maar verrassend genoeg zijn ze gemaakt van PLA, een materiaal dat erg lijkt op conventioneel plastic en met vergelijkbare eigenschappen, maar dan volledig milieuvriendelijk.
Wat is PLA? PLA is een bioplastic afgeleid van maïszetmeel, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is. En als je je afvraagt hoe duurzaam het is, zowel bij de productie van PLA als bij de productie van deze bekers worden milieuvriendelijke methoden gebruikt, zodat je zeker weet dat je een bewuste keuze maakt voor wat je nodig hebt.
Wat zijn de voordelen van PLA-bekers?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 400 ml |
| Ontwerp | NaturGO |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Vasos de Plastico Biodegradables PLA |
| Totale Capaciteit | 400 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 9,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 10,4 cm |
| Breedte | 9,4 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
11160-50
50 Stuks
11, 70€
0,234€/Sustainable
Op voorraad.
11913-50
50 Stuks
12, 69€
0,254€/Sustainable
Op voorraad.
11914-50
50 Stuks
15, 37€
0,307€/Sustainable
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord