- Pakket
- laatste items
250
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 250 stuks.
.Koop het met
20uses
7057-25-20
500 Stuks
83, 13€
0,166€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25-20
500 Stuks
43, 62€
0,087€/
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24x21x7cm |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 21 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 24 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 250 |