- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24x21x7cm |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 21 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 24 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 125 |
12915-50
50 Stuks
25, 05€
0,501€/Suikerriet
Op voorraad.
7242-25
25 Stuks
10, 60€
0,424€/Gigantisch
Op voorraad.