- laatste items
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
50uses
7026-20
20 Stuks
16, 17€
0,808€/Plastic
Op voorraad.
10284-50
50 Stuks
11, 35€
0,227€/Suikerriet
Op voorraad.
125uses
7952-15
15 Stuks
17, 76€
1,184€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø23cm |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 23 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |