- Pakket
- freeshipping
1000
Alternatieve Producten:
Kies voor duurzaamheid zonder in te leveren op kwaliteit met onze rPET gerecyclede kunststof bekers van 400 ml en Ø8,5 cm, een praktische en veelzijdige oplossing voor frisdranken, sappen, smoothies of grotere ijskoffies. Ontworpen voor dagelijks gebruik combineren ze stevigheid, lichtheid en een transparante uitstraling die je dranken versterkt.
Compatibele deksels weergegeven bij Accessoires.
Koop het met
10406-100
100 Stuks
13, 70€
0,137€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Als het gaat om het serveren van drankjes op een evenement of in een horecazaak, is de keuze van het bekermateriaal essentieel. PET plastic bekers zijn een van de slimste en meest veelzijdige opties op de markt. Door het innovatieve ontwerp en de mogelijkheid om verschillende dranken te bevatten, zijn ze de perfecte keuze om te voldoen aan de behoeften van uw diverse klanten en evenementen.
Maar wat is PET? PET (Polyethyleen Tereftalaat) is een veelgebruikte kunststof die bekend staat om zijn sterkte, transparantie en eenvoudige recycling. In de wereld van plastic bekers is PET een toonaangevende keuze geworden dankzij zijn unieke eigenschappen.
Waarom kiezen voor PET bekers? Wij vertellen u waarom.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 400 ml |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 400 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,2cm |
| Bovenste diameter | 8,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 42,00 cm |
| Breedte | 39,40 cm |
| Composteerbaar | Nee |
| Congelación | Nee |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Traditionele Oven | Nee |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 39,40 cm |
| Meetmarkering | 300 ml |
| Microgolf | No |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Nee |
| Type | Servies |
| Temperatura mínima uso |
-18ºC 70ºC |
| Prijs voor | 1000 |
4811-50-40
2.000 Stuks
136, 20€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
11914-50-20
1.000 Stuks
245, 80€
0,246€/Sustainable
Op voorraad.
6161-50-16
800 Stuks
113, 22€
0,142€/Plastic
Op voorraad.
8168-50-16
800 Stuks
264, 93€
0,331€/Sustainable
Op voorraad.
20uses
13726-50-25
1.250 Stuks
-12% 90, 77€ Normale prijs 103,15 €
0,073€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7661-20-20
400 Stuks
172, 88€
0,432€/Herbruikbaar
Op voorraad.