- sale
Alternatieve Producten:
Wit plastic mes van 165 mm gemaakt van polystyreen (PS), ideaal voor gebruik in alle soorten afhaalservices, evenementen en catering.
Koop het met
39004-25
25 Stuks
10, 09€
0,404€/Papieren
Op voorraad.
51003-100
100 Stuks
1, 63€
0,016€/Plastic
Op voorraad.
70001-1
1 Stuks
35, 39€
35,393€/Papieren
Op voorraad.
84003-50
50 Stuks
5, 95€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
84002-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Herbruikbaar
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Perfect voor buitenevenementen, snelle maaltijden en informele bijeenkomsten. Stel je voor hoe praktisch het zou zijn om ze voor elke gelegenheid te gebruiken! PS messen zijn licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, zodat je gasten en klanten overal van hun maaltijd kunnen genieten.
Deze messen zijn gemaakt van polystyreen, ook wel PS plastic genoemd. Dit materiaal heeft een verbazingwekkende eigenschap: het is licht maar ongelooflijk sterk. Is het niet verbazingwekkend? Met hun vermogen om elk soort voedsel te snijden en ervan te genieten, of het nu vlees of groenten zijn, zullen deze messen iedereen die ze gebruikt versteld doen staan. En het beste van alles is dat je je geen zorgen hoeft te maken dat ze breken of barsten terwijl je ze gebruikt! Ze zijn echt stevig.
Certificering die de afwezigheid van Bisfenol A (BPA) garandeert en een verantwoorde, milieuvriendelijke productie waarborgt.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 16,5 cm |
| Ontwerp | Eco Knife |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Getande |
| Hoogte | 0,40 cm |
| Breedte | 2,30 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 4,0 g |
| Lang | 16,50 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 100 |
12752-250
250 Stuks
18, 42€
0,074€/Houten
Op voorraad.
13148-25
25 Stuks
4, 46€
0,178€/Houten
Op voorraad.
25uses
11811-50
50 Stuks
5, 09€
0,102€/Composteerbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord